Loading...

BMW

www.cisintegracja.pl regeneracja zawieszeń bmw poznań https://www.ewpa.pl/seria_l-_ciagniki_o_sredniej_mocy.html

Początek istnienia prawdziwego giganta wśród europejskich producentów samochodów, motorów i innych pojazdów przypada na początek XX wieku. Wtedy to swoją działalność rozpoczęło konsorcjum BMW, które początkowo zajmowało się produkcją silników do maszyn latających.

Skrót BMW oznacza Bayerische Motoren Werke, czyli Bawarskie Zakłady Silnikowe. Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia związane jest ze stolicą Kraju Związkowego Bawaria – Monachium.

Najpopularniejsze współcześnie modele BMW to przede wszystkim BMW X3, Seria 5, 3 i 1 oraz X5 i X6. Wszystkie modele BMW tworzone są z dbałością o jakość wykonania.

Wszystkie modele BMW są tworzone w taki sposób, aby zadbać o komfort jazdy kierowcy, a niekoniecznie pasażera, co podkreślają fani marki. Sloganem przedsiębiorstwa jest „Radość z jazdy” co oznacza, że jest to zdecydowany krok w stronę wożących, nie wożonych.

Wiele osób ceni sobie niskie zawieszenie i przede wszystkim dobre wyważenie obu osi – przedniej i tylnej bliskie idealnemu 50:50. Jest to spowodowane przeniesieniem wielu elementów tradycyjnie zajmujących przestrzeń silnika (przednią) na tył samochodu, co odciąża przód i wyrównuje obciążenie.