Loading...

Aston Martin

wycinanie laserem Kroma z Nowego Tomyśla http://kroma.com.pl/ wykorzystuje obróbkę CNC produkując deski do krojenia i krzesła drewniane

Brytyjska firma Aston Martin została założona w 1914 roku przez Lionela Martina i Roberta Bramforda. Nazwa firmy to połączenie nazwiska jednego z nich z nazwą górskiej miejscowości Aston Clinton, po okolicach której bardzo często jeździł założyciel firmy.

Aston Martin to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji luksusowych, szybkich samochodów. Firma pomimo dość dużej popularności wśród europejskich konsumentów popadła w długi finansowego, które zakończyły się w 1972 roku wykupieniem marki przez konsorcjum z Birmingham.

Od zawsze marka Aston Martin nieprzerwanie zaskakuje luksusowymi rozwiązaniami i wykończeniami, dbałością o szczegóły i jakość wykonania. Bardzo ważnym, wręcz sztandarowym elementem wyposażenia samochodów Aston Martin jest wyposażenie audio i wideo.

Przez współprace ze szkockim przedsiębiorstwem Linn Products Ltd., które zajmuje się tworzeniem tego typu wyposażenia coraz większą rolę w przypadku marki Aston Martin odgrywać zaczęło brzmienie wydobywające się z samochodu.