Loading...

Asystent parkowania – najwyższa półka w systemach parkowania

www.donmiko.it www.klubbadmintona.pl https://motofree.pl/Czesci-do-Jawa-TS-cinfo-pol-1000.html

Jak się okazuje parkowanie zajmuje bardzo szeroki dział we współczesnej technologii wdrażanej do tych najlepszych z najlepszych samochodów. Ciągle powstają modyfikacje znanych systemów czujek oraz kamer, które coraz częściej dają większą swobodę parkowania. Niewątpliwe do tych najnowszych i najbardziej innowacyjnych należy system asystenta parkowania.

Jego działanie nie jest żadnym połączeniem czujek, czy kamer, ale jest to system, który sam wykona nawet najtrudniejszy manewr, a co więcej wskaże wolne miejsce na parkingu. Dzięki ultradźwiękowym czujkom, system jest wstanie wykryć wszystkie puste miejsca w okolicy. Kierownica całkowicie oddawana jest w ręce naszego elektronicznego asystenta, jedyne dodawanie gazu, czy hamowanie pozostaje w naszych rękach.

Można by się zastanawiać, czy takie innowacje są potrzebne? Skoro na kursie prawo jazdy nie raz ćwiczyliśmy manewry, to jednak z drugiej strony, skoro mamy szansę sobie pomóc i nie martwić się o zarysowanie auta, to dlaczego by nie skorzystać z takiego fachowego samochodowego asystenta. Zobacz nowe XC60 Mild Hybrid w: Volvo Kraków